Fatih pham sepahan

kaliteli ihraç ürünler

ÜRÜN

Yapımcı Fateh Pham

anlık boya tineri

anlık boya tineri

anlık boya tineri hızlı ve kuru hava incelticileri denir. Bu tür incelticiler araba ve hava boya renkleri için kullanılır.

nitroselüloz boya tineri

nitroselüloz boya tineri

nitroselüloz boya tineri silikon ve araba astar boyaları gibi temel selülozik boyalara örnektir. Boyaları nitroselüloz reçine ile seyreltmek için kullanılır.

Sanayi boya tineri

Sanayi boya tineri

Sanayi boya tineri poliüretan ve epoksi boyalara dayanır. Bu tinerlerin uygulamaları arasında gemi inşa endüstrisi, spor zeminleri, rafineri ve petrokimya tankları ile su tankları bulunmaktadır.

thinner
Hakkımızda

Fateh Fam kimya endüstrisi

Fateh Fam Sepahan kimya endüstrisi,çeşitli hızlı ve endüstriyel
Tiner üreticisi olarak 2004 yılında, 32000 Ton nominal kapasitesiyle kuruldu ve çalışmaya başlatıldı. Ürünleri, gemi inşa, otomotiv, fiberglas ve mobilya dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde ulusal ve uluslararası alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşteri ve paydaş memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için ürünlerin kalitesini sürekli iyileştirmek kuruluşun, yöneticileri ve çalışanları için en büyük hedef ve gurur verici taahhüttür. İran’ın ulusal standardını almak ve Fateh Fam Sepahan Company’de ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemlerini uygulamak, şirketin kaliteli ürünlere ve üstün müşteri hizmetlerine odaklanmasını yansıtmaktadır. 

Birlikte Çalışalım ve Daha İyi Bir Dünya Yapalım

Let's Work Together & Make a Better World