Fateh Fam kimya endüstrisi

Fateh Fam Sepahan kimya endüstrisi,çeşitli hızlı ve endüstriyel
Tiner üreticisi olarak 2004 yılında, 32000 Ton nominal kapasitesiyle kuruldu ve çalışmaya başlatıldı. Ürünleri, gemi inşa, otomotiv, fiberglas ve mobilya dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde ulusal ve uluslararası alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşteri ve paydaş memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için ürünlerin kalitesini sürekli iyileştirmek kuruluşun, yöneticileri ve çalışanları için en büyük hedef ve gurur verici taahhüttür. İran’ın ulusal standardını almak ve Fateh Fam Sepahan Company’de ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemlerini uygulamak, şirketin kaliteli ürünlere ve üstün müşteri hizmetlerine odaklanmasını yansıtmaktadır.

Our Products

همواره هدف ما در تولید ارائه با کیفیت ترین محصولات می باشد تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را به دست آوریم

Instant thinner

anlık boya tineri hızlı ve kuru hava incelticileri denir. Bu tür incelticiler araba ve hava boya renkleri için kullanılır.

Nitrocellulose Thinner

nitroselüloz boya tineri silikon ve araba astar boyaları gibi temel selülozik boyalara örnektir. Boyaları nitroselüloz reçine ile seyreltmek için kullanılır.

Industrial thinner

Sanayi boya tineri poliüretan ve epoksi boyalara dayanır. Bu tinerlerin uygulamaları arasında gemi inşa endüstrisi, spor zeminleri, rafineri ve petrokimya tankları ile su tankları bulunmaktadır.

Open chat
Powered by