دلایل انتخاب فاتح فام

سرعت بالای تحویل کالا

با راه اندازی خطوط تولید جدید و همچنین افزایش تعداد نیروی کار توانسته ایم زمان های تحویل کالا را به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهیم.ارسال بارهای صادراتی نیز در کمتر از 72 ساعت انجام می شوند.

تاسیس کارخانه در نقطه مرکزی کشور

جهت دسترسی راحت تر شما عزیزان به کارخانه، مرکزی ترین نقطه کشور را جهت تاسیس کارخانه انتخاب نموده ایم. تا محدودیتی برای شمادوستان عزیز وجود نداشته باشد.

بسته بندی و شیرینگ محصولات صادراتی

تمامی محصولات صادراتی به بهترین نحو ممکن بسته بندی می شوند. تا در حین حمل بار آسیبی نتواند آن ها را تهدید نماید.

پرسنل مجرب و متخصص

کلیه پرسنل ما از بهترین ها هستند. افرادی متخصص که با دقت، تلاش و همت خود توانسته اند محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه نمایند.

تولید تینر با کیفیت بالا

انواع تینر را باکیفیت بسیار بالا و در سطح کیفیت جهانی تولید می نماییم. کیفیت بالای محصولات مان به ما در افزایش صادرات محصولات مان به میزان بسیار چشمگیری کمک نموده است.

خطوط Voip

ایجاد خطوط voip در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات هرچه بهتر به شما عزیزان

پاسخگویی شبانه روزی

در راستای رضایت شما عزیزان این امکان ا ایجاد نموده ایم. تا بتوانیم در تمامی 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان باشیم. شما می توانید حتی در ایام تعطیل در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات با شماره تمای زیر در ارتباط باشید.09133191367

ارائه کلیه حلالها

در جهت رفع نیازهای شما مشتریان عزیز توانسته ایم تلاش خود را نموده ایم تا بتوانیم به عنوان فعال ترین بازرگانی حلال ها معرفی شویم.

آزمایشگاه های مجهز

جهت کنترل کیفیت محصولات، آزمایشگاهی مجهز به تمامی تجهیزات لازم را تاسیس نموده ایم. تممی محصولات در روال تولید مورد آزمایش قرار داده می شوند.

برای خرید محصولات کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

برقراری تماس فوری

Open chat
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟