معرفی فاتح فام سپاهان

FATEH

صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان، تولید کننده انواع تینرهای فوری و صنعتی در سال 1381 با ظرفیت اسمی 32،000 تن تاسیس و در سال 1389 به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در حوزه های مختلف صنایع از جمله کشتی سازی، اتومبیل، فایبر گلاس و مبلمان از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیندها به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و ذینفعان، برترین هدف و تعهدی غرور آمیز برای سازمان، مدیران و کارکنان آن می باشد.
دریافت استاندارد ملی ایران و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001:2015 در شرکت فاتح فام سپاهان بیانگر توجه این شرکت به موضوع کیفیت محصولات و ارائه خدمات برتر به مشتریان است. فاتح فام سپاهان در چشم انداز 5 ساله خود دستیابی به جایگاه بزرگترین تولید کننده و صادرکننده حلال های صنعتی در کشور را هدف قرار داده است و برای دستیابی به این جایگاه، مشتری مداری و دانش محوری اولویت مدیران این مجموعه خواهد بود.

فاتح فام از کجا شروع کرد ؟

شرکت فاتح فام سپاهان حدود یک دهه پیش از یک کارگاه کوچک در اصفهان شروع بکار کرد و اکنون تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تینرهای فوری در ایران شده است و جهانی شدن و گسترش تولیدات و جلب رضایت بیش از پیش مصرف کنندگان را در سرلوحه ی اهداف خود قرار داده است .

حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی

همواره معرفی محصولات مان به بهترین شکل ممکن در سراسر کشور و خاورمیانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. از این رو در نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی بسیاری شرکت نموده‌ایم که در زیر تنها نام برخی از آنها را قید نموده‌ایم:

  • نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوششهای صنعتی و کامپوزیت تهران از سال  (8 بار)
  • نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، مواد شیمیایی پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت اصفهان (سال 1395)
  • نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی ارمنستان (2 بار)
  • نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی افغانستان (2 بار)

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصولات ما در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان با ما در ارتباط باشید

برقراری تماس فوری

Open chat
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟