Logo Big 1

معرفی فاتح فام سپاهان

صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان، تولید کننده انواع تینرهای فوری و صنعتی در سال 1381 با ظرفیت اسمی 75،000 تن تاسیس و در سال 1389 به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در حوزه های مختلف صنایع از جمله کشتی سازی، اتومبیل، فایبر گلاس و مبلمان از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیندها به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و ذینفعان، برترین هدف و تعهدی غرور آمیز برای سازمان، مدیران و کارکنان آن می باشد.

دریافت استاندارد ملی ایران و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001:2015 در شرکت فاتح فام سپاهان بیانگر توجه این شرکت به موضوع کیفیت محصولات و ارائه خدمات برتر به مشتریان است. فاتح فام سپاهان در چشم انداز 5 ساله خود دستیابی به جایگاه بزرگترین تولید کننده و صادرکننده حلال های صنعتی در کشور را هدف قرار داده است و برای دستیابی به این جایگاه، مشتری مداری و دانش محوری اولویت مدیران این مجموعه خواهد بود.

نمایش ویدیو درباره خط تولید تینر صنایع شیمیایی فاتح فام
شرکت فاتح فام سپاهان

دلایل انتخاب فاتح فام سپاهان

پاسخگویی شبانه روزی

در راستای رضایت شما عزیزان این امکان را ایجاد نموده ایم. تا بتوانیم در تمامی 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان باشیم. شما می توانید حتی در ایام تعطیل در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات با شماره تمای زیر در ارتباط باشید.09133191367

پرسنل مجرب و متخصص

کلیه پرسنل ما از بهترین ها هستند. افرادی متخصص، متعهد و وظیفه شناس که با سالها تجربه و همچنین با دقت، تلاش و همت خود توانسته اند محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه نمایند.

سرعت بالای تحویل کالا

با راه اندازی خطوط تولید جدید و همچنین افزایش تعداد نیروی کار توانسته ایم زمان های تحویل کالا را به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهیم.ارسال بارهای صادراتی نیز در کمتر از 72 ساعت انجام می شوند.

ارائه کلیه حلال ها

در جهت رفع نیازهای شما مشتریان عزیز توانسته ایم تلاش خود را نموده ایم تا بتوانیم به عنوان فعال ترین بازرگانی حلال ها معرفی شویم.

تولید تینر باکیفیت

انواع تینر را باکیفیت بسیار بالا و در سطح کیفیت جهانی تولید می نماییم. کیفیت بالای محصولات مان به ما در افزایش صادرات محصولات مان به میزان بسیار چشمگیری کمک نموده است.

تاسیس کارخانه در نقطه مرکزی کشور

جهت دسترسی راحت تر شما عزیزان به کارخانه، مرکزی ترین نقطه کشور را جهت تاسیس کارخانه انتخاب نموده ایم. تا محدودیتی برای شمادوستان عزیز وجود نداشته باشد.

خطوط VoIP

ایجاد خطوط VoIP در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات هرچه بهتر به شما عزیزان

بسته بندی و شیرینگ محصولات صادراتی

تمامی محصولات صادراتی به بهترین نحو ممکن بسته بندی می شوند. تا در حین حمل بار آسیبی نتواند آن ها را تهدید نماید.