معرفی فاتح فام سپاهان

صنایع شیمیایی فاتح فام

صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان، تولید کننده انواع تینرهای فوری و صنعتی در سال 1381 با ظرفیت اسمی 32،000 تن تاسیس و در سال 1389 به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در حوزه های مختلف صنایع از جمله کشتی سازی، اتومبیل، فایبر گلاس و مبلمان از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیندها به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و ذینفعان، برترین هدف و تعهدی غرور آمیز برای سازمان، مدیران و کارکنان آن می باشد.
دریافت استاندارد ملی ایران و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001:2015 در شرکت فاتح فام سپاهان بیانگر توجه این شرکت به موضوع کیفیت محصولات و ارائه خدمات برتر به مشتریان است. فاتح فام سپاهان در چشم انداز 5 ساله خود دستیابی به جایگاه بزرگترین تولید کننده و صادرکننده حلال های صنعتی در کشور را هدف قرار داده است و برای دستیابی به این جایگاه، مشتری مداری و دانش محوری اولویت مدیران این مجموعه خواهد بود.

فاتح فام از کجا شروع کرد ؟

شرکت فاتح فام سپاهان حدود یک دهه پیش از یک کارگاه کوچک در اصفهان شروع بکار کرد و اکنون تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تینرهای فوری در ایران شده است و جهانی شدن و گسترش تولیدات و جلب رضایت بیش از پیش مصرف کنندگان را در سرلوحه ی اهداف خود قرار داده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصولات ما در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان با ما در ارتباط باشید

Open chat
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by